Nabídka kariérového poradenství online pro žáky

Vážení rodiče, milí žáci,
obracím se na Vás s nabídkou online kariérového poradenství, které Vám jako škola můžeme v současné situaci zprostředkovat.

Naše škola získala do konce tohoto školního roku, tedy do konce června 2020 licenci k využívání  online kariérového poradenství prostřednictvím programu Salmondo (více na www.salmondo.cz), kde si mohou žáci zjistit díky psychologickým dotazníkům a testům více o své osobnosti, silných stránkách a zájmech, hodnotách atd., což může pomoci při rozhodování se kam na školu.

Právě nyní se totiž žákům nabízí vhodný čas k zamyšlení se nad tím, co by třeba chtěli nebo mohli dělat v budoucnu za profesi anebo se zamyslet nad tím, co umí, jaké mají dovednosti, osobnostní předpoklady či vlastnosti, co jim vyhovuje a co je baví, jaké jsou jejich hodnoty nebo si “jen udělat pořádek v hlavě” vedoucí k otázce: Co dál po ukončení základní školy?

Podrobné informace dostanete v bakalářích od svých třídních učitelů.

Žáci, kteří by měli zájem: pošlete mi mail na psycholog@zsbu.cz , že máte zájem o přístup do webové aplikace Salmondo, kde si již budete sami vyplňovat dotazníky a prakticky okamžitě zjišťovat své výsledky a já Vám na mail, ze kterého mi budete psát, zašlu přístup, resp. pozvánku.

Doufám, že Vám tyto informace budou ku prospěchu. Budu ráda, když tuto nabídku využijete a budu se těšit na případné sdílení s Vámi. V případě potřeby mě kontaktujte na psycholog@zsbu.cz nebo telefonicky 731 953 846.

Vaše školní psycholožka Martina Veselá